برای حفظ امنیت و جلوگیری اط هک شدن باید یک آنتی ویروس قوی روی سیستم نصب کنید. هر چه میزان قدرت سیستم شما بالاتر باشد می توانید آنتی ویروس بهتری نصب کنید. بعضی از آنتی ویروس ها هزینه های زیادی دارند و منابع سخت افزاری سیستم را بسیار درگیر میکنند. روش آپدیت آنتی ویروس ویندوز. بعد از انتخاب یک آنتی ویروس به این نکته باید توجه داشته باشید که به روز رسانی آنتی ویروس از اهمیت بسیاری برخوردار است. یک آنتی ویرس به روز میتواند سیستم شما را در مقابل ویروس ها و حملات جدید محافظت کند. در ادامه مطلب ش ...

آموزش روش آپدیت آنتی ویروز

برای حفظ امنیت و جلوگیری اط هک شدن باید یک آنتی ویروس قوی روی سیستم نصب کنید. هر چه میزان قدرت سیستم شما بالاتر باشد می توانید آنتی ویروس بهتری نصب کنید. بعضی از آنتی ویروس ها هزینه های زیادی دارند و منابع سخت افزاری سیستم را بسیار درگیر میکنند.

روش آپدیت آنتی ویروس ویندوز

بعد از انتخاب یک آنتی ویروس به این نکته باید توجه داشته باشید که به روز رسانی آنتی ویروس از اهمیت بسیاری برخوردار است. یک آنتی ویرس به روز میتواند سیستم شما را در مقابل ویروس ها و حملات جدید محافظت کند.

در ادامه مطلب شما را با روش آپدیت آنتی ویروس ها آشنا خواهیم کرد.

روش آپدیت آنتی ویروس ها بسیار ساده میباشد.

ابتدا صفحه کنترل آنتی ویروس خود را باز کنید و بر روی گزینه Update کلیک کنید.

در این صفحه اطلاعاتی مبنی بر آخرین زمان آپدیت آنتی ویروس را نمایش میدهد.

با کلیک بر روی دکمه Update میتوانید به صورت دستی آن را آپدیت نمایید. تقریبا تمامی آنتی ویروس ها به صورت خودکار اقدام به آپدیت خود میکنند و نیازی به آپدیت به صورت دستی نمیباشد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه