اعلام وضعیت فوق العاده در ایستگاه فضایی قبل از ماموریت جدید + تصاویر

اعلام وضعیت فوق العاده در ایستگاه فضایی قبل از ماموریت جدید + تصاویریک مشکل خطرناک می‌تواند در صورت سهل انگاری به قیمت جان فضانوردان که در ایستگاه فضایی بین المللی هستند، تمام شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران کارشناسان ناسا اعلام کرده‌اند که راهپیمایی فضایی آینده از ایستگاه فضایی بین المللی را به تاخیر خواهند انداخت تا مشکل پیش آمده در لباس فضایی یکی از فضانوردان به طور کامل برطرف شود و تجزیه تحلیل شود.

 

اخبار,اخبار علمی ,فضانوردان

 
گفتنی است، مشکل پیش آمده شبیه به مشکلی است که در سال 2013 در کلاه لباس فضایی یکی از فضانوردان پیش آمده و نشست آب امکان داشت باعث خفگی فضانورد می‌شد.

 

اخبار,اخبار علمی ,فضانوردان

 
بررسی‌ها نشان می‌دهند، اشکال پیش آمده در آن زمان مشکلی در پمپ تخلیه آب بود که درستی عمل نکرده بود.

 

اخبار,اخبار علمی ,فضانوردان

 
جدیدترین راهپیمایی در ایستگاه فضایی بین‌المللی قرار است در تاریخ 1 ماه مارس سال 2015 با هدف تشکیل کابل‌های اتصال برای فضاپیماهای توریستی در سال 2017 صورت گیرد.


شرکت‌های خصوصی SPACEX و نیز بوئینگ در حال کار بر روی ساخت نسل جدیدی از فضاپیماها به شکل کپسول هستند و تحت یک قرار داد با سازمان فضایی ناسا قرار است که مسافران توریست فضا‌نورد به ایستگاه فضایی منتقل شده و باز گردند.

ناسا در سال 2011 که شاتل‌های فضایی خود را بازنشسته کرده است برای انتقال فضانوردان به ISS و بازگشت از آن آژانس فضایی روسیه و کپسول های فضایی آن به نام سایوز کمک می‌گیرد.

 

اخبار علمی - باشگاه خبرنگاران

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه