برنامه سریع لاغری - شرایط ویژه برنامه لاغری سیبیتا در جشنواره زمستانه

« جشنوارۀ زمستانی سیبیتا »

فرصتی استثنایی جهت استفاده از تخفیف های ویژه کلینیک سیبیتا

تا 12 اسفند می‌تونین با 20 درصد تخفیف در برنامه 8 جلسه‌ای سیبیتا ثبت نام کنین یا اگه عضو برنامه هستین برنامه‌تون را تمدید کنین!

به این ترتیب به جای 600 هزار تومان فقط 480 هزار تومان پرداخت می‌کنین و در یک دورۀ کامل برنامۀ لاغری سیبیتا ثبت نام می‌کنین و با آموزش‌هایی که در طی دو ماه از تیم تخصصی سیبیتا دریافت می‌کنین، بدون رژیم و محدودیت‌های رژیمی لاغر می‌شین و برای همیشه لاغر می‌مونین

سیبیتا مشکل اضافه وزنتون را به سادگی و برای همیشه حل می‌کنه!

سیبیتا - موثرترین برنامه کاهش وزن ( رژیم های لاغری )

برای آشنایی بیشتر اینجا کلیک کنید

برای رزرو وقت مراجعه از 9 صبح تا 7 عصر با شماره های 66522734-021 تماس بگیرید

ستارخان-سه راه تهران ویلا -کوچه عنبرافشان-پلاک 20-طبقه 2-واحد 3 و 4

مروری بر نظرات و تجربه‌های مراجعین برنامه کاهش وزن سیبیتا

شهره سیبیتایی: چیزی که برایم خیلی عجیب و حیرت‌آور بوداین بود که اشتهای من خیلی کاهش یافته بود و از همه مهم‌تر این که با همان مقدار اندک غذا سیر سیر می‌شدم. اصلا باورم نمی‌شد که میزان غذایی که می‌خوردم کاهش پیدا کند و این موضوع برایم خیلی نشاط‌آور است.

بتول سیبیتایی: از زمان آشناییم با سیبیتا اهداف بهتری برای خودم تعریف کرده‌ام و آموزش‌های سیبیتا برای من فقط در جنبه غذا خوردن نبوده است؛ احساس اعتماد به نفس مرا بیشتر کرده است و به خودباوری بیشتری رسیده‌ام.

فرشته سیبیتایی: سیبیتا برای من یک برند صِرف که در کاهش وزن تخصص داره نیست، بلکه یک مفهومه! معجونی دوست داشتنی از دانسته‌هایی که به روش نو و خلاقانه، به القای راه‌های درست تغذیه و زندگی سالم می‌پردازه.

هنگامه سیبیتایی: من وقتی فکر می‌کنم چه بلاهایی سر خودم آوردم با این رژیم‌ها و نخوردن‌ها، دلم برای خودم می‌سوزد. فکر می‌کنم چقدر با خودم نامهربان بودم. ولی از این لحظه به بعد می‌خواهم با خودم مهربان و دوست باشم.

مرضیه سیبیتایی: چند روز پیش که همسرم حکم رسمی شدنش را گرفته بود، ما رو به شام به رستوران مهمان کرد. پیش خودم گفتم امشب به رژیم کاری ندارم و تا می‌توانم می‌خورم... ولی خوشبختانه بعد از این که یک سوم بشقاب رو خوردم واقعا دیگر نتوانستم بخورم.

فاطمه سیبیتایی: متوجه شدم که با این برنامه هم می‌توانم مهمانی بروم و هم پذیرای مهمان باشم، بدون این که به شیوه غذا خوردنم لطمه‌ای وارد شود.

نسرین سیبیتایی: از وقتی این برنامه را در خانواده شروع کرده‌ایم، مصرف غذای ما به قدری کم شده است که گاهی سه یا چهار وعده از آن غذا استفاده می‌کنیم و هنوز تمام نشده است. باید آموزش کم غذا درست کردن را هم به بقیه آموزش‌های سیبیتا اضافه کنید!

آذر سیبیتایی: کام خوردن برای من بسیار نتیجه‌بخش بود. غذای من تقریبا نصف شده است، در صورتی که سیر از سر سفره یا میز بلند می‌شوم و عذاب وجدان از خوردن ندارم. یک بار یک بستنی را به صورت کام خوردم ولی یک پنجم باقیمانده را نخوردم چون واقعا دیگه میل نداشتم و تا به حال این اتفاق نیفتاده بود.

نوریه سیبیتایی: من مدت ۳ ماه است که به سیبیتایی‌ها پیوسته‌ام. واقعا باورنکردنیست. شش کیلو کاهش وزن در این مدت کم، با رضایت کامل و لذت بسیار از غذا خوردن! خوشحالم از اینکه توانسته‌ام بهترین روش کاهش وزن را که کاملا متناسب با روحیه من است انتخاب کنم. تقریبا همه نزدیکانم از خانواده و دوستان گرفته تا همکارانم سیبیتا را می‌شناسند. من بلند بلند از سیبیتا حرف می‌زنم و به خودم می‌بالم که با کمک متخصصین سیبیتا توانسته‌ام به نتیجه دلخواه خودم برسم.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه