تتلو پیراهن شماره 7 فرهاد مجیدی را میخواهد .!!

تتلو پیراهن شماره 7 فرهاد مجیدی را میخواهد .!!

 

امیر تتلو خواننده زیر زمینی که این روزها به فوتبالیست شدن علاقه زیادی نشان داده است بعد از اینکه مورد قبول باشگاه راه آهن قرار نگرفت از مسئولین باشگاه استقلال خواسته است تا او را به تمرین این تیم دعوت کنند.


امیر تتلو همواره نشان داده که یک پرسپولیسی دو آتشه است و آهنگی هم برای این تیم خوانده است این بار می خواهد شماره هفت استقلال را بپوشد. تتلو که به تازگی شماره هفت را برای خودش برگزیده معتقد است می تواند جای فرهاد مجیدی را بگیرد.

 

او در اینستاگرام خود نوشت:

«چهار صبح هفتم ماه هفتم مبارک ،حالا که هفت در هفت است من از خدا شماره هفت استقلال را می خواهم. از خدا می خواهم که مسئولین تیم استقلال شانس دو هفته تمرین و تست دادن در این تیم را به من بدهند.تا در این دو هفته از نزدیک ببینن که آیا من از لحاظ ورزشی و اخلاقی صلاحیت بازی دارم یا نه؟الهی آمین»

 

تتلو که این روزها در اینستاگرام بسیار فعال است در مورد تغییر تیم مورد علاقه اش و بازی کردن در استقلال و پوشیدن شماره 7 فرهاد مجیدی بسیار می نویسد و حرف می زند. این موضوع به کام خیلی از طرفداران تو تیم خوش نیامده و مخالفان بسیار زیادی دارد. حتی برخی از بزرگان در این مورد اظهارنظرها و پاسخ هایی داده اند که به یک دعوای اینترنتی و مطبوعاتی کشیده شده است.

 

گردآوري:مجله اينترنتي دلگرم

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه