دستگاه های برش لیزری به معنای استفاده از لیزر برای برش اجسام مختلف است. این لیزر به دلیل کیفیت عالی که در خروجی‌های خود دارد، برای استفاده در صنایع مختلف از جمله چاپ، صنایع نظامی، هوایی و بسیاری دیگر از صنعت‌ها مطلوب است. امروزه به دلیل پیشرفت صنعت برش لیزری و دستگاه‌های لیزر، برای ایجاد برش‌های دقیق و خوب دستگاه‌های ویژه و خاصی ساخته شده‌اند. همچنین، از این دستگاه‌های برش لیزری برای صنایع حکاکی نیز استفاده می‌شود. این صنعت که تلفیقی از هنر و تکنولوژی است، امروزه در بسیاری از آیتم‌های مور ...

دستگاه های برش لیزری شرکت پرسوناژدستگاه های برش لیزری,دستگاه لیزر,دستگاه برش لیزری

 
دستگاه های برش لیزری به معنای استفاده از لیزر برای برش اجسام مختلف است. این لیزر به دلیل کیفیت عالی که در خروجی‌های خود دارد، برای استفاده در صنایع مختلف از جمله چاپ، صنایع نظامی، هوایی و بسیاری دیگر از صنعت‌ها مطلوب است.


امروزه به دلیل پیشرفت صنعت برش لیزری و دستگاه‌های لیزر، برای ایجاد برش‌های دقیق و خوب دستگاه‌های ویژه و خاصی ساخته شده‌اند. همچنین، از این دستگاه‌های برش لیزری برای صنایع حکاکی نیز استفاده می‌شود. این صنعت که تلفیقی از هنر و تکنولوژی است، امروزه در بسیاری از آیتم‌های مورد نیاز ما برای زندگی نمود پیدا کرده است.
 
دستگاه‌های برش لیزری به طور کلی در دو دسته برای صنایع فلزی و غیر فلزی ساخته می‌شوند. هر کدام از این دو دسته خود زیرمجموعه‌هایی در صنایع مختلف دارند. امروزه به دلیل کارایی بالا و کیفیت منحصر به فردی که این دستگاه‌ها در برش قطعات مختلف با متریال و جنس‌های مختلف ایجاد می‌کنند، استفاده از آنان در تمام صنایع موجود حتی صنایعی همچون پوشاک و ساخت تجهیزات پزشکی نیز گسترش یافته است.


دستگاه‌های برش لیزری با قیمت‌های مختلفی در بازار وجود دارند. یکی از عواملی که تعیین‌کننده قیمت این دستگاه‌ها در بازار است، تیوپ لیزر آنها است. این تیوپ لیزرها خروجی لیزری که از دستگاه خارج می‌شوند را تعیین می‌کنند و قابل ارتقا نیز هستند. ارتقای تیوپ‌های لیزری به میزان قدرت منبع تأمین انرژی دستگاه بستگی دارد. مورد دیگری که در ایجاد تفاوت میان دستگاه‌های مختلف برش لیزری مؤثر است، مادربورد این دستگاه‌ها است. همچنین، اندازه صفحه برش و میزان قدرت خنک‌کننده دست��اه نیز در تعیین قدرت کلی و در نهایت قیمت دستگاه مؤثرند.


اندازه این دستگاه‌ها نیز در میزان قدرت آن‌ها تأثیرگذار است؛ انواع رومیزی و بزرگ این دستگاه‌ها هرکدام قابلیت‌ها و توان خاص را دارند.
 

دستگاه های برش لیزری,دستگاه لیزر,دستگاه برش لیزری

 
با رشد و گسترش دستگاه‌های برش لیزری و لیزرهای مخصوص حکاکی، خرید و فروش آن‌ها نیز رواج زیادی پیدا کرده است و شرکت‌های مختلفی در سراسر ایران اقدام به ارائه خدمات مربوط به فروش، سرویس و خدمات پس از فروش این دستگاه‌ها کرده اند.


شرکت بین المللی پرسوناژ مفتخر است تا با ارائه به روزترین و مجهزترین دستگاه‌های لیزر و برش لیزری، همواره مشتریان خود را راضی نگهداشته است.  این شرکت با بیش از 25 سال سابقه در زمینه واردات دستگاه‌های حکاکی لیزر، دستگاه‌های برش لیزر و دستگاه‌های لیزر گامی بلند در راستای پیشرفت صنایع مختلف ایرانی به واسطه افزایش کیفیت و بازده برش در قطعات مختلف، برداشته است. یکی از خدمات ارائه شده در شرکت پرسوناژ به منظور تسهیل دسترسی به دستگاه‌های برش لیزری، دستگاه‌های لیزر و دستگاه‌های حکاکی لیزری، فروش اقساطی دستگاه‌ها و خدمات پس از فروش منحصر بفرد است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برش لیزری پلکسی و دستگاه لیزر حکاکی به وبسایت شرکت بین المللی پرسناژ مراجعه کنید.
www.personageco.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه