تاریخ انتشار : سه شنبه, 05 دی 1396 20:12. کارمندان ناسا اطلاعاتی را منتشر کردند که نشان می‌دهد کره زمین تا یک ماه آینده به پایان عمر خود می‌رسد. به گزارش آنا از اسپوتنیک، طبق گزارش کامندان ناسا، ستاره‌ای به نام ان تی 7 2002 در تاریخ اول فوریه 2018 (12 بهمن) ساعت 11:47 به وقت محلی به زمین برخورد می‌کند و این کره خاکی را از بین می‌برد. روزنامه دیلی‌استار نوشت: «کارکنان ناسا تاکید کردند پایان جهان در این زمان آغاز می‌شود و جهان با نیرویی معادل انفجار 30 میلیون بمب هسته‌ای نابود خواهد شد». این ا ...

طبق اعلام ناسا؛ جهان 12 بهمن می‌میرد

تاریخ انتشار : سه شنبه, 05 دی 1396 20:12


اخبار,اخبار علمی,برخورد ستاره به کره زمین

کارمندان ناسا اطلاعاتی را منتشر کردند که نشان می‌دهد کره زمین تا یک ماه آینده به پایان عمر خود می‌رسد.

به گزارش آنا از اسپوتنیک، طبق گزارش کامندان ناسا، ستاره‌ای به نام ان تی 7 2002 در تاریخ اول فوریه 2018 (12 بهمن) ساعت 11:47 به وقت محلی به زمین برخورد می‌کند و این کره خاکی را از بین می‌برد.

 

روزنامه دیلی‌استار نوشت: «کارکنان ناسا تاکید کردند پایان جهان در این زمان آغاز می‌شود و جهان با نیرویی معادل انفجار 30 میلیون بمب هسته‌ای نابود خواهد شد».

 

این اطلاعات تنها چهار روز بر پایگاه اینترنتی ناسا باقی می‌ماند و بعد از آن کارشناسان این سازمان آن را حذف خواهند کرد.

 

برخی کارشناسان ناسا معتقدند باید بیانیه‌های مرتبط با تهدیدات واقعی این خطر که کره زمین را تهدید می‌کند مخفی نگه داشت و برخی دیگر از کارشناسان نیز در قدرتی که می‌تواند این برخورد ایجاد کند تردید دارند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه