فولکس واگن گلف با عملکردی در حد سوپراسپرتها

بعضی از تیونرها این توانایی را دارند که هر خودرویی را درحد کمال و بالاتر از تصور ما تقویت کنند. در بسیاری از مواقع با افزودین توربوشارژر و کیت نیترو می توان قدرتهای خارق العاده ای بدست آورد اما اگر قرار باشد در چهار چوب معیارهای استاندار و بدون لطمه به کیفیت و طول عمر خودرو، آن را تیون نماییم، باید حساب شده تر عمل کرد.

Oettinger VW Golf R

Oettinger VW Golf R


اوتینگر اتریشی یکی از چنین تیونر هاییست که فولکس گلف R را دستمایه آخرین پروژه خود قرار داده سات. اساس کار استفاده از یک مدل R MK7 با توان تولیدی موتور 355 اسب بخار است. با کمک کیت های تقویت موتور اوتینگر، این قدرت به 375 و 395 اسب بخار خواهد رسید.
Oettinger VW Golf R

Oettinger VW Golf R


در اصل تیون خودرو از موتور 2.0 لیتری توروبوی 295 اسبی و 380 نیوتن متری آغاز می شود. این مدل شتاب صفر تا صدی در حد 4.9 ثانیه دارد و از یک گیربکس DSG دوکلاچه استفاده می کند. مدل گیربکس دستی شش سرعته همین خودرو، شتابی به اندازه 5.1 ثانیه دارد. نهایت سرعت نیز به 250 کیلومتر بر ساعت محدود گردیده است. اوتینگر می تواند تا 100 اسب به این توان بیافزاید. این افزایش از طریق استفاده از توربوشارژر بزرگتر، تغییر کامل سیستم اگزوز و تغییراتی در سیستم ECU یا مغز متفکر خودرو حاصل می گردد.
Oettinger VW Golf R

Oettinger VW Golf R


نتیجه خودرویی با 395 اسب بخار قدرت و 500 نیوتن متر گشتاور است. شتاب صفر تا صد این خودرو به زیر 4 ثانیه رسیده است. نهایت سرعت نیز به 280 کیلومتر بر ساعت بالغ می گردد.

علاوه بر تقویت موتور، کیت بدنه جدیدی نیز با زیر سپری های جلو و عقب جدید، اسپویلر سقفی، رینگهای 19 و یا 20 اینچی آلیاژی بسیار سبک وزن، ترمزهای مسابقه ای و اگزوزهای کرومی برای این خودرو مهیا می باشد.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه