تاریخ انتشار : یکشنبه, 17 آبان 1394 09:27. به کمک این اختراع هرکسی می‌تواند در خانه خود تنها با فشردن یک دکمه، غذایی باکیفیت غذای رستوران درست کند. «ماشین سرآشپز» وسیله ایست جدید که آشپزی در خانه را وارد مرحله جدیدی خواهد کرد. به کمک این اختراع هرکسی می‌تواند در خانه خود تنها با فشردن یک دکمه غذایی باکیفیت غذای رستوران درست کند. این وسیله با الهام از یکی از محصولات شرکت نستله با عنوان ماشین‌های قهوه سازِ کپسولیِ نِسپرسو، قادر است از کپسول‌های بسته‌بندی‌شده غذاهای فوق‌العاده‌ای آماده کند. ه ...

ماشین سرآشپز هم اختراع شد+ تصاویر

تاریخ انتشار : یکشنبه, 17 آبان 1394 09:27


به کمک این اختراع هرکسی می‌تواند در خانه خود تنها با فشردن یک دکمه، غذایی باکیفیت غذای رستوران درست کند.

 «ماشین سرآشپز» وسیله ایست جدید که آشپزی در خانه را وارد مرحله جدیدی خواهد کرد. به کمک این اختراع هرکسی می‌تواند در خانه خود تنها با فشردن یک دکمه غذایی باکیفیت غذای رستوران درست کند.

این وسیله با الهام از یکی از محصولات شرکت نستله با عنوان ماشین‌های قهوه سازِ کپسولیِ نِسپرسو، قادر است از کپسول‌های بسته‌بندی‌شده غذاهای فوق‌العاده‌ای آماده کند. هر کپسول حاوی ریزتراشه‌هایی که زمان و دمای دقیق پخت‌وپز را به ماشین سرآشپز می‌گوید. 

اخبار,اخبار گوناگون,ماشین سرآشپز هم اختراع شد

  این شرکت در حال همکاری با سرآشپز فرانسوی سه ستاره با نام آن-سوفی پیک است تا 30 دستور غذایی دیگر شامل پیش‌غذاهای 5 تا 6 یورویی و غذای اصلی 8 تا 16 یورویی را به فهرست خود اضافه کند.  این غذاها یقیناً ارزان نیستند اما قیمتشان بسیار مناسب‌تر از نمونه آن‌ها در رستوران‌های واقعیست.

اخبار,اخبار گوناگون,ماشین سرآشپز هم اختراع شد

 کاربران باید به‌صورت آنلاین کپسول‌هایی را که قبلاً طبق دستور غذایی سرآشپز پیک پرشده است، خریداری کنند. این کپسول‌ها ظرف مدت 24 ساعت به دست خریدار می‌رسند و برای مصرف باید آن‌ها را به همراه کمی آب درون ماشین سرآشپز گذاشت و تنها با فشردن یک دکمه دوباره گرم کرد.

اخبار,اخبار گوناگون,ماشین سرآشپز هم اختراع شد

 هرچند سرآشپزان فرانسوی از این اختراع جدید انتقاد کرده‌اند، اما پیک معتقد است که هنر آشپزی باید همگام با زمانه و زندگی در حال تغیر بشر پیش برود.

اخبار,اخبار گوناگون,ماشین سرآشپز هم اختراع شد

اخبار علمی - باشگاه خبرنگاران  

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه