پژو 508 با استیل لوکس‌تر

تقریباً چهار سال پس از ورود پژو 508 به بازار، زمان برای تغییرات گل سرسبد محصولات خانواده پژو رسیده است. بنابراین با یک بروز رسانی آرایشی و بهداشتی! و فن‌آوری، خودرویی با چهره‌ای متفاوت‌تر، پیشرانه‌هایی تمیزتر و کارآمدتر را شاهد خواهیم بود.

2015 Peugeot 508

2015 Peugeot 508


طراحی بیرونی هر سه مدل سدان، استیشن و کراس اوور 508 هماهنگ با هم تغییر کرده‌اند. چراغ‌های مثلثی و نوک‌تیز سابق، جای خود را به سبک محافظه‌کارانه‌تری داده‌اند. حتی جلوپنجره بزرگ سابق نیز باریک‌تر و ساده‌تر شده است. مجموع این تغییرات با وجود استفاده از فن‌آوری جدید چراغ‌های LED و سپرهای جدید و ظرایف بکار رفته، نوعی حرکت از طراحی اسپرت و بی‌پروا به سبک لوکس‌تر و مردانه‌تر است.

در داخل کابین هم تغییرات خفیفی اعمال شده است. صفحه نمایش 7 اینچی لمسی نصب شده در مرکز داشبورد، اکنون بهینه‌تر عمل می‌کند و سیستم رابط کاربری آن با پیچیدگی کمتری همراه است. کیفیت مواد مورد استفاده داشبورد نیز ارتقا یافته‌اند. یک جعبه دردار هم در کنسول مرکزی قرار گرفته است. سیستم‌های سنسور و نشان دهنده نقاط کور، دوربین دید عقب، سیستم تهویه مجزای چهار منطقه‌ای، سیستم صوتی JBL، سیستم نمایش سربالا و اتصال نرم‌افزاری پژو نیز از جمله ارتقاهای صورت گرفته‌اند.
2015 Peugeot 508 Interior

2015 Peugeot 508 Interior


سه موتور جدید به صف پیشرانه‌های 508 افزوده شده‌اند. از جمله موتور 1.6 لیتری بنزینی توربو شارژر که 165 اسب بخار نیرو تولید می‌کند و میزان گازهای آلاینده آن به 131 گرم در هر کیلومتر کاهش یافته است. این موتور با استاندارد یورو 6 با گیربکس‌های 6 سرعته دستی و یا اتوماتیک قابل خریداری است و جانشین موتور 156 اسبی قبلی شده است. مدل هیبریدی 508 با موتور های دیزلی و الکتریکی هم همچنان در برنامه تولید قرار دارد.

نیروگاه دیزلی 2.0 لیتری توربو نیز با 150 اسب بخار نیرو و گیربکس شش سرعته دستی یا با 180 اسب بخار نیرو و گیربکس شش سرعته خودکار، قابل سفارش می‌باشند.

مدل فیس لیفت 508 در ماه آینده در نمایشگاه مسکو رونمایی خواهد شد و از ماه اکتبر در اروپا و از ژانویه سال آینده در آسیا به فروش خواهد رسید.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه